AYMOS OTOMASYON LTD. ŞTİ.

Gelişen Türkiye’nin gelişmesine katkıda bulunmayı ilke edinen Aymos Otomasyon, kontrol ve otomasyon konularında faaliyet gösteren genç ve dinamik bir şirkettir.

Tecrübeli ve gelişen kadrosu ile ileri teknolojiyi birleştiren Aymos Otomasyon bugün değişik otomasyon sistemlerinin en alt seviyesinden en üst kontrol seviyesine kadar bütün uygulamalara cevap vermektedir.

Aymos Otomasyon, elde ettiği güven ve destekle Türkiye ve Konya işletmelerinin otomasyon ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

  Aymos otomasyonun sunduğu otomasyon sistemlerinin temel özellikleri;kullanılan kaynakları değişen pazar şartlarına uygun olarak optimize etmek, ekonomik ve teknik verimliliği artırmak, kaliteyi standart haline getirmek, çalışma koşullarını iyileştirmek ve dolayısı ile verimliliği karalılığı artırmaktır.

Toplam Kalite bizim için temel iş ilkesi ve yaşam felsefesidir.

     Politikamız, iç ve dış müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini sürekli iyileşen performansımızla düşük maliyete, hatasız ve zamanında karşılamaktır.

     Bunu yaparken işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma konularına büyük önem veririz.  Hedefimiz çalışanlarımıza ve toplumumuza güvenli, sağlıklı iş ve yaşam ortamı sağlamaktır.